ŞOK'TA BU HAFTA, 27 TEMMUZ 2019 ÜRÜNLERİ YAYINLANDI

ŞOK MARKET 27 TEMMUZ 2019 HAFTA SONU AKTÜEL BROŞÜRLERİNİ YAYINLADI. YENİ ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞUNDA BU HAFTA CUMARTESİ GÜNÜ NELER VAR? İŞTE DETAYLAR.

A101 AKTUEL ÜRÜNLER
Şok market bu hafta sonu 27 Temmuz aktüel kataloğunu bugün yayınlamasının ardından tüketicileri cumartesi günü içinde bekleyen ürünlerde netlik kazanmış oldu. Şok aktüel 27 Temmuz 2019 kataloğuna göre hafta sonu neler gelecek? İşte tüm ayrıntılar.
 
ŞOKTA BU HAFTA GELEN ÜRÜNLER bu hafta başında incelenerek kategoriye eklenmişti. Şokta bu Çarşamba günü gelen ürünlerden ziyade hafta sonu gelen ürünlerin daha dikkat çekici olduğunu belirtmeden geçemeyeceğiz. Peki, şokta bu hafta sonu aktüel kataloğu içinde hangi ürünlere yer ayırmış hemen yeni katalog detaylarına bakalım. Şok marketin bu hafta muhteşem bir ürünle tüketicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu ürün ise 12.000 btu split inverter klima olduğunu görüyoruz ücretsiz kurulum desteği ve birçok kullanım fonsıyonunu üzerinde barındıran klima sadece indirimli olarak 3899 TL ile cumartesi günü içinde satışta olacak.

 BİMDE GELECEK HAFTA GELEN ÜRÜNLER NELERDİR 

ŞOK AKTÜLDE BU HAFTA GELENLER başka sürpriz ürünlerde içeriyor. Özellikle tekstil ürünleri kategorisinde bayanların ilgisini çekecek birçok indirimli ürünler mevcut. Bu ürünler arasında yazlık elbise çeşitleri tanesi 17.95 TL.  Kadın pijama altı 14,95 TL. Lisanslı çocuk şapka değişik renk seçeneği ile 19,95 TL. Son olarak bu hafta sonu şokta lisanslı çocuk askılığı yine 19,95 TL ile satışta olacak. Şok aktüel ürünlerde bu hafta gelenler içerisinde çocuklar için çok uygun fiyata oyuncaklarda raflarda yerini alacak ayrıca her hafta sonu içinde olduğu gibi şok 27 Temmuz 2019 kataloğu içinde 25 TL ve üzeri kampanyasında yine 2 adet ürün gelecekler arasında olduğunu mujdeliyelim.
 
Böylece şok 27 Temmuz 2019 kataloğu içinde yer alan ürünleri detaylıca incelemiş olduk. İncelenen şok aktüel hafta sonu kataloğuna hemen alt tarafta yer alan galeriden erişebilirsiniz. Şokta gelecek hafta içinde beklenen şok 31 Temmuz 2019 kataloğu incelemeside en yakın zamanda sitemize eklenecektir. Şimdi sizleri bu hafta sonu gelen ürünlerle baş başa bırakıyoruz. Yeni aktüel kataloğu incelemesi ile haftaya görüşmez üzere hoşça kalın

ŞOK'TA BU HAFTA, 27 TEMMUZ 2019 ÜRÜNLERİ YAYINLANDI