Şokta Bu Hafta Sonu, 10 Kasım 2018 Aktüel Kataloğu

Bu hafta sonu şok aktüel ürünlerde neler var? merak ediyorsanız 10 kasım şok aktüel yazısının tamamını okumanızı öneriyoruz. İşte şok aktüel ürünler incelemesi.


Türkiyenin üçüncğ en büyük marketler zincirlerinden olan şok, her hafta getirdiği aktüel ürünlerle müşterilerin üğrak noktalarından biri haline geldi. Şokta bu hafta ve hafta sonu cumartesi günü gelen ürünleri bu yazımızda incelemeye çalışacağız. Hemen şok hafta sonu kataloğunun detaylarina geçelim.

Şok 10 kasım 2018 aktüel kataloğu bir adet sayfadan oluşuyor. Şok market daha önceleri 2 adet katalogla tüketicileri karşılıyordu. Son iki aydır şok market bu geleneği bozarak 1 adet katalog yayınlamaya devam ediyor. Peki şok aktüel 10 kasım ürünlerinde neler var? bakalım.

Duvara asılabilen Luxell İnfrared Isıtıcı Şokta Bu Hafta Sonu en cazip ürün olduğunu görüyoruz. Ayrıca iki yıl garantılı şekilde şoka gelen Su Arıtma Cihazı 450 TL'den satışa çıkacak.  Hanımların şok 10 kasım aktüel ürünlerinde alabileceği bir çok indirimli ürün yer almakta. Bunlardan biri olan Çubuk Blender Set hanımların rağbet göstereceği birinci ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.  Şok aktüel ürünlerde bu hafta sonu ayrıca tek ve çift kışılık Pamuklu Battaniye çeşitleri, Kadın Termal Tayt gibi çeşitli tekstil ürünleride gelen ürünlerden olacak.  

Şokta Bu Hafta Sonu gelen oyuncak çeşitlerinde ise Işın Kılıcı 14.90 TL bulunuyor. 4 Katlı Metal Raf ile Pratik El Rondosu yine cumartesi gününün mutfak gereçleri arasında yer almaktadır.

Şok aktüel ürünlerde bu hafta sonu cumartesi günü gelen ürünleri incelemiş olduk. Kataloğuın büyük boy broşürlerine hemen aşağıdan göz atabılırsınız.


Şokta Bu Hafta Sonu, 10 Kasım 2018 Aktüel Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...