Şokta Bu Hafta Sonu 29 Aralık 2018 Kataloğunda Neler Var?

Şok 29 Aralık 2018 aktüel kataloğunda neler var? Sorusunu merak eden tüketiciler Şokta Bu Hafta Sonu gelen ürünlerin resimlerine bu yazıdan ulaşabilirler. İşte Şokta Hafta Sonu Gele Ürünler.


Şok Hafta Sonu Kataloğu ayrıntılarına baktığımızda cumartesi en en dikkat çeken ürünün Şamdan Mini Fırın dikkat çektiğini söyleye biliriz.  Uzun bir süre gelmeyen Axen 49 Uydu Alıcılı LED TV ise bir başka 29 Aralık tarihinde şok markete gelen ürün olarak sıralayabiliriz.  Mutfak ürünlerinde hafta sonu fırsatlarında Metal Ekmeklik, plastik kova, metal kavanoz ve French Press cumartesi şok mutfak ürünleri arasında.

Şok 29 Aralık tarihinde ayrıca çelik köfte tepsisi, çerezlik inde yeni katalog detaylarından anlıyoruz. Sıra dışı ürün olarak ise Ahşap Baskılı Tablo müşteriler alabilecektir.

Şok Kampanyaları Bu Hafta Sonu tam gaz devam ediyor. 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli Oba Çay ve Ariel Sıvı Deterjan 29 Aralık cumartesi gününün kampanyalı ürünlerinden.

Şokta Bu Hafta Sonu Gelen Ürünler Toplu Liste

  • 25 TL ve üzeri kampanyalarında Oba Çay 18,00 TL.
  • Şokta 25 TL ve üzeri alışverişlerde Ariel Sıvı Deterjan 22,00 TL.
  • 1849,00 TL İle Axen Marka 49 Uydu Alıcılı LED TV.
  • Şamdan Mini Fırın İndirimli olarak yalnızca 139,00 TL.
  • 32 cm genişliğinde Çelik Köfte Tepsisi 24,90 TL.
  • Değişik Renk Seçeneklerinde Metal Ekmeklik 32,50 TL.
  • Şık Görünümlü Metal Kavanoz Çeşitleri Tanesi Şok aktüel ürünler hafta sonu 6,90 TL.
 
Böylece bir şokta hafta sonu kataloğu ayrıntılarını daha incelemiş olduk. İncelenen şok 29 aralık 2018 kataloğunda yer alan ürünlerin resimlerine aşağıdan bakabileceğinizi belirtelim.

Şokta Bu Hafta Sonu 29 Aralık 2018 Kataloğunda Neler Var?

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...