Şokta Bu Hafta Sonu,8 Aralık 2018 Aktüel Ürünleri

 Yeni bir şok aktüel ürünleri inceleme yazısıyla daha sizlerle beraberiz. Bügün şok market zincirlerinde bu hafta sonu gelen ürünlerin resimlerinin yer verildiği 8 aralık broşür detaylarini incelemeye çalışacağız.


Şokta bu hafta sonu yine bir birinden güzel olduğu kadar bir o kadarda indirimli ürünün şok 8 aralık aktüelinde yer verildiğinin müjdesini verelim. Peki şok aktüel ürünlerde bu hafta sonu neler geliyor? hemen yeni katalog detaylarina geçelim.

Şok market kampanyalı ürünlerde bu hafta 25 tl ve üzeri alişverişler için 2 ürünü pıayasa sürecek. Şok Kampanyaları detaylarinda 25 tl ve üzeri alişverişler için Aytaç Fermante Sucuk 10,00 TL. Bir diğer kampanyalı ürün ise ŞOKTA BU HAFTA SONU dış fırçalamanın önemini ve her gün düzenli şekilde yerine getirenler için Sensodye Diş Macunu,da 25 tl ve üzeri alişverişlerde bu cumartesi günü yine indirimli olarak tüketicilere sadece 8,00 Tl,den sunulacaktır.

YENİ ŞOK AKTÜEL KATALOĞU görsellerinde yer alan diğer ürünlerde fırsatlar bulunduğunu kismen söyleye biliriz. Yemek ve ekmek pişirmek için genelde yaşlıların daha çok kulandığı Davul Fırın şok 8 aralık 2018 cumartesi gününün en önemli fırsat ürünü olduğunu söyleye biliriz. Davul Fırın markete yalnızca 99,00 TL gibi çok uygun bir fıyata geleceğinin müjdesini verelim. Şok Aktüel Ürünleri görsellerinde bir diğer kayda değer ürün ise, Genelde yaz mevsimi için daha uygun olsada şimdiden daha uygun fıyata almak isteyen tüketiciler için Sinbo Elektrikli Ayaklı Izgara 69,90 tl ile alabileceklerdir. 

BİM 21 ARALIK 2018

Şokta Haftaya Gelen Ürünler  müşteriler tarafından şimdiden büyük bir merakla bekleniyor. Fakat bu hafta cumartesi günü gelen ürünlerinde müşterilerin beğeneceğini düşünüyoruz. Şok Aralık 2018  boyunca müşterileri memnun etmeye devam edecek ürünlerin getireceğini şimdiden his ediyoruz. 

hakmar market aktüeli 6 aralık 2018

Peki Şok Market Aktüel ürünlerinde hafta sonu gelen ürünler hepsi bu kadarmı ? tabıkı hayır. devaminda mutfak ürünlerinde, Paşabahçe Kahve Bardağı, Çay Bardağı Seti Borcam,dan Büyük kek kalıbı, boston kek kalıbı gibi cam ürünleri şok aktüel ürünleri arasında yer almaktadır.

Böylece aralık 2018 ayının ikinci şok broşürünü incelemiş olduk. Haftaya şoka gelmesi beklenen 12 aralık 2018 broşürleri çok yakın zamanda sitemize eklenecektir.
 

 Şokta Bu Hafta Sonu,8 Aralık 2018 Aktüel Ürünleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...