ŞOKTA BU HAFTA SONU GELEN ÜRÜNLER, 10 AĞUSTOS 2019

HER HAFTASONU CUMARTESİ GÜNÜ YENİ AKTÜEL KATALOĞU ÇIKARAN ŞOK BAKALIM 10 AĞUSTOS 2019 GÜNÜ NELERE YER VERMİŞ? İŞTE ŞOKTA BU HAFTA SONU GELEN ÜRÜNLER.
 

Şok bu Çarşamba kataloğunun ardından müşterilerin merakla beklediği ve hafta sonu indirimli ürünlerinin dolu dolu bir şekilde yer verildiği 10 ağustos 2019 kataloglarını yayınladı. 1 adet sayfadan oluşan ve bu hafta şokta geçerli olacak ürünlerde neler var? Hemen bakalım.
 BİM MARKET GELECEK HAFTA
 
ŞOKTA BU HAFTA ÇARŞAMBA günü gelen ürünlerden daha çok hafta sonu gelen 10 ağustos ürünlerinin daha çok müşteriler tarafından beğenileceğini düşünüyoruz. Yeni çıkan şok kataloğu detaylarına baktığımızda bizleri haklı çıkaran birçok indirimli ürünün katalog ayrıntılarında yer verildiğini gözlemliyoruz. Peki, şok 10 ağustos 2019 ürünlerinde nelere yer vermiş hemen incelemeye geçelim.
 
ŞOKTA GELECEK HAFTA 14 ağustos tarihine kadar geçerli olacak başlıca ürünlerde mangal kömüründen tutun diğer farklı seçeneklerde bir sürü kampanyalı ürünler bu hafta sonu şok markete gelenler arasında. En öne çıkan ürünler seçeneğinde ise genelde şok aktüelde her zaman gelmesine aşına olduğumuz teba çelik su ısıtıcı en başköşede bizleri karşılıyor. Lüks mangal ile bunda kullanabileceğiniz 2 kg ağırlığında mangal bunla birlikte'de alabilirsiniz. Şokta haftaya gelecek ürünler kataloğuna kadar geçerli diğer seçeneklerde sıra dişi birçok ürün seçeneğini yeni şok kataloğu detaylarında görmek mümkün.
 A101 22 AĞUSTOS 2019
Her hafta içi ile hafta sonu incelenen bir şok aktüel ürünler kataloğu yazısının daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. İncelenen şok 10 ağustos 2019 kataloğunun büyük boy görseline hemen aşağıda hazırlanan galeriden erişebilirsiniz.

ŞOKTA BU HAFTA SONU GELEN ÜRÜNLER, 10 AĞUSTOS 2019